Meist

Oleme haljastusega tegelenud juba veerand sajandit. Nüüd soovime oma oskusi ja teadmisi rakendada uues firmas A.L Haljastus, mis moodustati 2023. aastal. Peamised suunad on meil koduhoovide ja spordiväljakute muruhooldus, hekkide ning põõsaste istutamine ja lõikus, hauaplatside renoveerimine ja hooldus.

Missioon

"Meie missioon on pakkuda kvaliteetseid ja usaldusväärseid haljastusteenuseid, mis vastavad meie klientide vajadustele ja soovidele ning toetavad säästlikku ja jätkusuutlikku tulevikku. Meie eesmärk on tagada klientide rahulolu ja luua ilusama, rohelisema ja tervislikuma keskkonna."

Visioon

"Meie visiooniks on saada juhtivaks haljastusettevõtteks, mis on tuntud oma kõrgekvaliteediliste ja jätkusuutlike haljastusteenuste poolest. Tahame aidata kaasa elukeskkonna parandamisele ja looduse kaitsmisele, luues ilusaid, funktsionaalseid ja kestvaid haljastuslahendusi. Meie soov on olla oma valdkonna parimad eksperdid ja partnerid ning teha koostööd klientidega, et ületada nende ootusi ja luua kestvaid suhteid."

Volüüm

"Meie volüüm on pakkuda kvaliteetseid haljastus- ja maastikukujundusteenuseid, mis vastavad kliendi soovidele ja vajadustele. Meie meeskond on kogenud erinevate haljastusprojektide elluviimisel, sealhulgas muru ja hekkide paigaldus, taimede istutamine ja hooldus ning muud sarnased teenused. Oleme pühendunud kliendi rahulolu tagamisele ja loome kestvaid suhteid meie klientidega."

Against background of bright flowering plants and green bushes that grow in garden beautiful blonde girl with green eyes smiles sweetly and basks in sun

Pakume parimat muruteenust juba 20 aastat

Meie eriliseks oskuseks on staadionite muruväljakute paigaldamine ja hooldamine, tagades ideaalse mängupinna sportlastele.  Meie meeskond omab kogemusi nii kodu- kui välismaiste spordivõistluste toetamisel, pakkudes kõrge kvaliteediga ja vastupidavat mängupinda. Usaldage oma staadioni meie ekspertide kätte ja nautige professionaalset teenindust, mida saab vaid meie käest.”

Miks valida meid

Siin on mõned olulisemad  mõttekohad, miks A.L Haljastus võiks teile sobida.

Kiire töö

Paindlikkus ja kiire reageerimine klientide soovidele ja probleemidele.

Kõrge oskus

Kogenud ja professionaalne meeskond, kes tagab kvaliteetse ja usaldusväärse teenuse.

Roheline lähenemine

Keskkonnasõbralikud ja jätkusuutlikud lahendused, mis võimaldavad teil panustada rohelisemasse tulevikku.

Hoolivus

Kohandatud lahendused vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele.

Hauaplatside renoveerimine, hooldamine

Meie ettevõte ei piirdu ainult muruväljakute rajamise ja hooldamisega, vaid meie ekspertidel on ka kogemusi hauaplatside ja kalmistute renoveerimisel. Oleme aidanud paljudel klientidel luua ilusaid ja hooldatud mälestuspaiku oma lähedastele ning oleme valmis aitama ka teid.

Scroll to Top